Łódzkie seminarium technologii Internetu Semantycznego

Czy znane jest Wam pojęcie Web 3.0? Internet Semantyczny? Semantic Web?
Istnieje wiele różnych pojęć, które definiują fundamentalną zmianę tego, czym jest, jak postrzegamy i w jaki sposób korzystamy z Internetu. Internetu (sieci) pełnego znaczeń. Internetu przyszłości.
Seminarium MakoLab S.A. i Wydziału Fizyki i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Łódzkiego otwiera cykl spotkań z ekspertami, który skierowany będzie przede wszystkim do studentów oraz pracowników łódzkich firm i uczelni informatycznych. Tematyka seminarium związana jest z najnowszymi technologiami wykorzystywanymi w Internecie Semantycznym. W założeniu organizatorów spotkanie ma stanowić forum wymiany informacji i doświadczeń w tej jeszcze mało znanej w naszym kraju dziedzinie. Wykład inauguracyjny odbył się 16 stycznia 2013 o godz. 14:30 w dużej auli Wydziału Fizyki i Informatyki Stosowanej UŁ przy ul. Pomorskiej 149/153 w Łodzi.

Agenda spotkania:

godz. 14:30 – 15:15