IX edycja Łódzkiego Testu Informatyków – spotkanie informacyjne 03.03.2020, Duża Aula, godz. 14.00
Jak co roku w Łodzi odbywa się Łódzki Test Informatyków, którego Wydział Fizyki i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Łódzkiego jest partnerem. Test Informatyków został stworzony przez największych pracodawców IT w Łodzi, takich jak Accenture Services sp.z o o., Comarch SA, Ericsson, Exaco. Ma na celu umożliwienie studentom sprawdzenia swojej wiedzy w kontekście przyszłych oczekiwań łódzkich firm. Pytania odpowiadają zakresowi umiejętności, jaki będą wymagane w trakcie procesów rekrutacyjnych na stanowiska programistów oraz innych specjalistów. W tym roku test odbędzie się 25.03.2020.

Spotkanie informacyjne, na którym wyjaśnione zostaną wszelkie pytania i wątpliwości związane z testem IT, odbędzie się w najbliższy wtorek 3 marca o godz. 14.00 w Dużej Auli Wydziału Fizyki i Informatyki Stosowanej
Data dodania: 25.02.2020